Bayram Abi vizyon tarihi açıklandı

Bayram Abi vizyon tarihi açıklandı

27 Eylül 2016

548 Okunma

Bayram Abi Filmi hakkında son haberler bu yazımızda.

2016 yılı son demlerini yaşarken merakla beklenen Bayram Abi Filmi'nin vizyona girme tarihi yaklaştı. Bildiğiniz üzere, film yapımcıları tarafından filmin 7 Ekim tarihiyle sinema severle bulaşacağı açıklanmıştı.

İlk yayınladığı fragmanla birlikte çok sevilen Bayram Abi Filmi, yayınlandığı ikinci ve üçüncü fragmanla birlikte milyonlarca  kişiye ulaştı. Yayınladığı fragmanları çok begenilen filmin yayınlanmasıyla birlikte büyük izleyici kitlesine ulaşması bekleniyor.      

Yönetmenler filmin 3 tane fragman yayınlanacağını belirtmişti ve tüm fragmanlar yayınlanmıştı. Ancak süpriz bir şekilde gelen filme ait bir müzik bekleyenleri sevindirdi ve yayınlanan bu film müziği şimdiden sosyal medyada popüler olmuştur.

İsterseniz filmin konusunda bahsedelim; Filmde Bayram ailesiyle birlikte mutlu mesut yaşamaktadır ancak sevdiği bir kız vardır. Hayattaki tek amacı sevdiği kız olan Sinem ile tanışmak ve onunla birlikte evlenmek olan Bayram, bu zor hayali başarmak için bir takım çaba harcar. Ancak bu iş o göründüğü kadar kolay değildir. Çünkü Sinem, bir şirketin pazarlama müdürü olarak çalışmakta yani anlayacağınız kariyer sahibi aynı zamanda çok güzel bir kadındır. Bayram'da bunu göz önüne alarak Sinem'i elde etmenin tek yolunun bir şirket sahibi olmaktan geçdiğini düşünür ve çalışmalara başlar. Babasının Bayram'ı kendi şerbet dükkanının başının geçmesini istemesiyle fırsatın ayağına geldiği düşünür ve arkadaşlarınında yardımıyla Sinem'e ulaşmaya çalışır.

Başrollerinde sosyal medyadan tanıdığımız Barbaros Dikmen'in yer aldığı bu filmde ayrıca Ayhan Taş, Ecem Karavus, Sinem Ekşioğlu, Gökhan Niğdeli, Hamdi Alp, Selman Ünlüsoy ve Ayça Bildik yer alıyor.

Tekrar hatırlatalım Bayram Abi Filmi 7 Ekim tarihiyle birlikte vizyona girecek ve vizyona girdikten kısa bir süre sonra sitemizde yer alacaktır. Ancak şunu özellikle belirtmeliyim ki özellikle Türk yapımı Filmler'i öncelikle imkanı olan arkadaşlarımız sinemadan izlesin. Hem onlar kazansı hem de Türk sineması kazansın. 
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha