Ben Stiller Prostat Kanserini Yendi

Ben Stiller Prostat Kanserini Yendi

05 Ekim 2016

496 Okunma

Prostat Kanseri olan Ben Stiller sağlığına kavuştu.

Dünyaca ünlü İngiliz aktör Ben Stiller, 2 yıldır mücadele ettiği prostat kanserini yendiğini duyurdu. 13 Haziran 2014 yılında yaptırdığı testler sonucunda prostat kanseri olduğunu öğrenen İngiliz oyuncu Ben Stiller düzgün bir tedavi süreci geçirdikten sonra 17 Eylül 2016 tarihinde tekrar test yapıldığını ve kanser hücrelerinin tamame yok olduğunu söyledi.

Ailesi ve sevenlerinin çok mutlu olduğunu söyleyen başarılı aktör, " Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadım, her zaman bu hastalığı yeneceğimi düşündüm ve yendim. Tabi bu süreçte doktorlarımın dediklerini harfiyen uyguladım ve sonunda başardım. Bu tarz hastalığa yakalanan kimse umutsuzluğa kapılmasın herşeyin tedavisi var diye bir açıklama yaptı. Ayrıca bu süreçte yanında olan doktorlarına ve sevenlerine teşekkür etti. "

Eğer sağlıklı bir hayat istiyorsanız düzenli olarak kontrollerinizi yaptırınız. Bu hem sizin için hemde aileniz için çok önemli. Eğer kendinizi düşünmüyorsanız bile ailenizi düşünün. Tüm film izleyicilerine sağlıklı ve film dolu günler dilerim.
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha