Ekim Ayı Komedi Filmleri

Ekim Ayı Komedi Filmleri

05 Ekim 2016

629 Okunma

Ekim ayı içerisinde yayınlanacak tüm komedi filmlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Ekim ayı içerisinde çıkacak komedi filmleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Film izleyicilerinin bildiği üzere ekim ayında çıkacak filmlerin büyük bir bölümü komedi filmlerin oluşacak diyebiliriz. O yüzden szilere bu yazımızda sizlere ekim ayı komedi filmlerini ve vizyona ne zaman gereceği hakkında bilgiler vereceğiz.

Yok Artık 2

Geçen sene ilk filmin yayınlanmasıyla ikinci serisi çekilmeye başlayan filmin vizyona giriş tarihi 7 Ekim. Eğer birinci seriyi izlediyseniz buna kesinlikle gideceğinizi tahmin ediyoruz.

Bayram Abi

Daha önce sitemizde tanıtımını yaptığımız Bayram Abi filminin vizyona giriş tarihine çok az bir zaman kaldı. Bayram Abi diziside Yok Artık 2 ile aynı günde vizyona girecek yani 7 Ekim.

Pamuk Prens

Başrollerinde Tamer Karadağılı'nın yer aldığı Pamuk Prens filminin ise vizyona giriş tarihi diğer filmlerde olduğu 7 Ekim.

Yolsuzlar Çetesi!

Neredeyse ekim ayı içerisinde yabancı olarak vizyona girecek tek komedi filmi olan Yolsuzlar Çetesi! filminin vizyona giriş tarihi ise 14 Ekim.

Seni Seven Ölsün!

Karadenizin bir köyünde geçen ve amaç olarak bu zamana kadar birbirine kavuşamamış iki genci tılsımın etkisiyle birleştirmeyi hedefleyen Seni Seven Ölsün! filmini vizyon tarihi ise 21 Ekim.

Ekşi Elmalar!

Sert yüz ifadeleriyle tanınan bir belediye başkanının kendisi ve ailesini anlatan Ekşi Elmalar! filminin vizyona giriş tarihi ise 28 Ekim.

Yukarıda yer alan tüm filmler ekim ayı içerisinde vizyona girecektir. Öncelikle filmleri sinemalardan izleyiniz. Eğer imkanınız yoksa, film yayınlandıktan kısa bir süre sonra yukarıda yayınlanan tüm filmleri sitemizden izleyebileceksiniz.
  • Beğen
    0
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha