ESFilmizle.com Tanıtım

ESFilmizle.com Tanıtım

22 Ağustos 2016

1371 Okunma

Sitemizde yer alan film kategorileri ve sitemizin teması hakkında kısa bir tanıtım.

Merhaba ESFilmizle.com adlı film izleme sitemizin tanıtımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçenki yazımızda niye diğer sitelerden değilde bizim sitemizden film izlemeniz gerektiği konusunda sizlere bilgiler vermiştir. Orada belirttiğim gibi bizde sizler gibi film izliyoruz ancak o arada çıkan reklamlar filmin tüm heyecanını kaçırıyor ve insanları filmden soğutuyor. Bizde bu koşulları göz önüne alarak film sitesi açdık ve hiçbir şekilde insanları rahatsız edecek reklam koymayacak şekilde çalışmaya karar verdik.

İsterseniz bugün sitemizin tasarımından bahsedelim. Öncelikle basit ve sade tasarımı olan sitemizden film izlerken herhangi bir gözde yorulma hissetmeyeceksiniz. Bunun nedeni ise tema renklerinin hazırlanırken göz yormayacak renklerden seçilip yapılmasıdır. Ayrıca tema özelliğinden birtaneside ışıkları kapatma. Bu sizlerden aldığımız tepkilere göre gerçekten iyi düşünülmüş bir fikir. Çünkü film izlerken ışıkları kapat seçeneğini kullanarak evinizde sinema ortamı yaratabilir, koltuğunuzda uzanarak tüm filmleri hd film izleyebilirsiniz.

Sitemizin diğer özelliklerinden birtaneside; üye olarak kendi favori izleme listenizi oluşturabilir ve boş zamanızı film aramakla değilde daha önceden seçmiş olduğunuz filmleri hd kalitesinde izleyerek geçirebilirsiniz.

Ayrıca sitemizi diğer film izleme sitelerinden ayıran bir diğer özelik ise film kategorilerinin başka bir sayfada değilde ana sayfada bulunmasıdır. Bu sayede çok kısa bir sürede izlemek istediğiniz kategoriyi seçerek, seçilen kategoriyle ilgili yüzlerce filme çok kısa sürede ulaşabilir ve hd film izlemenin tadını ESFilmizle.com adresinde yaşayabilirsiniz.

Sitemizde Yer Alan Film Kategorileri

 1: Aile
2: Aksiyon
3: Animasyon
4: Bilim Kurgu
5: Dram
6: Erotik Filmler
7: Fantastik
8: Gençlik
9: Gerilim
10: Gizem
11: Komedi 
12: Korku
13: Macera
14: Polisiye - Suç
15: Romantik

Yukarıda sitemizden tüm kategorileri sizlerle paylaştım. Tabi şimdi bazı arkadaşlar içlerinden söyleyebilir neden erotik filmlerin sitenizde yer alıyor diye. Hemen bunun cevabını açıklamak istiyorum. Bazı erotik film izlerken farkediyorumki aslında bizlere sadece +18 değilde alttan ince mesaj vermek istiyor ve buna birçok yetişkin filmleri yani erotik film izlerken karşılaştım. Zaten bu bizim yeşilçam filmlerinde de var. Umarım neyi kastetdiğimi anlamışsınızdır.

Ayrıca erotik film izleyebilmek için üye olmanız gerekmekte ve hesabınızı aktif etmek zorundasınız. Çünkü hepimizin hepimizin bildiği gibi erotik film izlemek için onsekiz ( 18+ ) yaş ve üstü olmanız gerekmektedir.

Ayrıca son olarak; Film izleme sitemizde şuanda kampanya vardır sitemize girip iki gün üst üste filmlere yorum yapan izleyicilerimiz, sitemizden bir ( 1 ) ay boyunca VİP üyelik kazanacaktır.

 
  • Beğen
    0
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  Nightmare45 23 Ağustos 2016, Salı
İşte tamda aradığım tarzda bir site. Zengin ve güncel içeriğiyle çok işime yarayacak