Film izleme Merkezi

Film izleme Merkezi

08 Eylül 2017

458 Okunma

ESFilmizle.com Açılalı Tam Bir Yıl Oldu

Merhaba arkadaşlar 1 yılı aşkın bir süredir sizlere film izleme adına hizmet vermekteyiz. Bu geçen bir süre içerisinde kendimizi nasıl geliştirdik ve siz film izleyicileri için ne gibi adımlar attık bu yazımızda bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.


Biliyorsunuzki film izleme sitemizi yeni kurduğumuzdada belirtik sitemize herhangi bir reklam almayacağız demiştik ve biz sözümüzde durarak bu zamana kadar sitemize herhangi bir reklam almadık ve bunda sonrada almayı düşünmüyoruz. Bu süre zarfı içinde bizi yalnız bırakmadığınız için sitemizden film izleyen tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.
Bu bir yıl içerisinde reklam almama dışında sizler için tasarımımızı değiştirdik ve kaliteli hoş bir tasarım sunduk. Bu tasarım sayesinde isteğiniz filme saniyeler içerisinde ulaşabilecek ve hd kalitesinde film izleyecebileceksiniz.


Ayrıca sitemizde gezerken sıkılmadan tüm kategorilere göz atabileceksiniz. Bunun en büyük sebebi ise özel oluşturulmuş site renkleri.


Ayrıca sitemizde VIP üyelik şuanda aktif durumda ve sitemize üye olup 10 gün aktif olan tüm ESFilmizle.com takipçilerine ücretisz VIP üyelik vermekteyiz. VIP üyelik sayesinde ziyaretçilerin ulaşamadığı yeni çıkan filmlere ilk olara VIP üyeler ulaşmaktadır.

Bunların yanısıra film izleyicilerinden gelen istek üzerine filmlerin hem Türkçe Altyazılısını hemde Türkçe Dublajını sitemize yüklüyoruz. Ne türde izlemek isterseniz hiçbir yer bulamayağınız bu ayrıcalığı sizlere bizler sunuyoruz.

Bunlara ek olarak sitemizde film istek bölümü mevcut olup sitemizde yer almayan filmleri veya piyasada bulunmayan filmleri bizlerde isteyebilirsiniz. Bizler site adminleri olarak istek filmleri sizler için en kısa sürede bulup sitemize yükleriz.


İyi seyirler dileriz.

  • Beğen
    1
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha