Korku ve Erotik Filmler

Korku ve Erotik Filmler

28 Ağustos 2016

3109 Okunma

Bu yazımızdan en çok izlenen iki film kategorisi Korku ve Erotik Filmler hakkında bilgiler yer alıyor.

Merhaba film severler, bu yazımızda sizlere sitemize eklediğimiz filmler hakkında bilgi vereceğiz. Bildiğiniz üzere birçok film izleme sitesi var ve bunlara bizlerde yeni açmış olduğumuz ESFilmizle.com ile katıldık. Daha önceki yazımızda bizi diğer film izleme sitelerinden ayıran özellikleri belirtmiştik bu yüzden detaylara fazla inmeyeceğim. Bugünkü konumuz neden genellikle 2016 filmlerini sitemize eklediğimiz hakkında gelen soruların cevabını vermek.

Yukarıda belirttiğim gibi birçok film izleme sitesi var ve bu film siteleri yayınlanmış eski filmleri sitelerine eklemiş durumda ve seo konusunda şuan için geri olduğumuz için bizler, öncelik olarak 2016 yılında yayınlanan filmleri ilk olarak sizlere dublaj ve altyazı seçeneğiyle izletmek için böyle bir yol izliyoruz. Tabi yinede istediğiniz filmler varsa bizlere film istek bölümünden iletirseniz, istediğiniz film en geç üç ( 3 ) içerisinde eklenecektir.

Ayrıca yaptığımız araştırmalara göre son zamanlarda en çok izlenen kategoriler, Erotik Filmler ve Korku Filmleri. Bizlerde sitemize film eklemesi yaparken öncelik olarak erotik filmlere ve korku filmlerine vermekteyiz. Şimdi diğer yazılarımızı okumayan birçok film sever arkadaş erotik filmleri niye sitemize ekledğimizi merak edebilir. Bunun açıklamasınıda diğer yazılarımızda yaptık lütfen okuyunuz. Bazı kesimde erotik filmlerin neden çok izlendiğini biliyoruz, bize korku filmlerinin neden çok izlendiğini açıklama yap diyebilir tabi bizde bu sorunu cevabını hemen verelim.

Korku Filmleri, son zamanlar yapılan araştırmalarda ilk 3'e giren bu kategorinin bu kadar önde yer almasının iki büyük nedeni var. Bunları maddeler halinde açıklayalım.

1: Piyada genelde aşk ve aksiyon dolu filmler daha fazla yapılmaktadır. Yani bir sene içerisinde en fazla 10 civarı korku filmi yapılır ve bunların içerisinden 1 veya 2 tanesi izlenebilecek seviyede olur. Ancak şuan tüm dünya genelinde korku filmlerinin yapımı 4-5 kat daha arttığı gözleniyor. Buda demek oluyorki film sayısı artıyor ve doğal olarak izlenebilecek film sayısıda artıyor.

2: Korku Filmleri önceden genel olarak 2. sınıf şirketler tarafından yapılıyordu ve doğal olarak kaliteli yapımlar ortaya çıkmıyordu. Anca şuanda özellikle ABD'nin önde gelen şirketleri olaya el attı ve korku filmlerin izlenme oranları bir anda arttı. Ülkemiz içinde bunları söyleyebiliriz. 

Eğer sizlerde bu yazımızı okuduktan sonra korku filmlerini ve herhangi bir erotik film arayışına girdiyseniz siz uğraşmayın diyerek sizlere film önerilerinde bulunalım.

Korku Filmleri

1: Siccin 1 veya 2. seri. Ayrıca Siccin 3 yakında vizyona giricek. ( Yerli )    

2: Korku Seansı 2 

Eğer korku filmlerine ilgi duyuyorsanız ve yukarıdaki filmleri izlemediyseniz çok şey kaybetmişsinizdir diyebilirim.

Erotik Filmler

1: Kayıp Umut

2: Cherry’nin Hikayesi

Malesef bu kategoride sizlere yerli bir erotik film önerisinde bulunamıyoruz. Zaten yerli erotik film arıyorsanız Türk sinema tarihinin efsanesi Yeşilçam'a dönmeniz gerekmektedir. Ayrıca yukarıda verdiği erotik film önerilerinde konu sadece sex üzerine kurulu değildir. Anlayabilene güzel bilgiler vermeye çalışan kaliteli yapımlardır. Ayrıca yukarıda verdiğim tüm filmleri yüksek kalitede sitemizden izleyebilirsiniz.

 Bu yazı ESFilmizle.com adminleri tarafından yazılmıştır. Lütfen alıntı yaparken kaynak gösteriniz.
  • Beğen
    1
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  Meliss 29 Ağustos 2016, Pazartesi
Müthiş bir açıklama yapmışssınız ama kimse unutmasın kadınlarda erotik film izler tabi öküzlüğünüz sebebiyle bunu dillendiremiyoruz sizlere sonsuz teşekkürler böyle güzel bir açıklama yaptığınız için ayrıca bu senenin en güzel filmleri korku filmleri özellikle sizinde örnek verdiğiniz gibi siccim ve serisi harika
İMZA
Ne Mutlu Türküm Diyene
Avatar
Ziyaretçi
Burak Nurullah Alkan 16 Mart 2017, Perşembe
Siteniz süper olmuş ayrıca reklam olmaması beni kendine çekiyor umarım ileridede böyle devam eder. Teşekkürler.