Ocean’s 8 Filminin Vizyon Tarihi

Ocean’s 8 Filminin Vizyon Tarihi

07 Ekim 2016

553 Okunma

Ocean’s 8 Filminin Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu

Oceans' 8 bu sefer diğerlerinin aksine sadece kadınlar ele alınacak. Filmin vizyon tarihi Amerika için kesinleşti. 8 Haziran 2018 yılında Amerika'da vizyona girecek filmin ne zaman Türkiye'de vizyona gireceği ise henüz netlik kazanmadı. Bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılırsa yazı güncellenecektir.

Oyuncu kadrosunda toplanması çok zor olan, dünya yıldızlarının yer aldığı filmde; Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway,  Helena Bonham Carter,  Sarah Paulson,  Mindy Kaling yanı sıra kariyerini şarkıcı olarak sürdüren  Awkwafina ve Hollwood yıldızı  Rihanna'nın boy göstereceği film 2018 yılı Haziran ayında ekranlara gelecek.

Bu filmin yapılmasında Ocean's Eleven adlı film örnek olarak ele alınmıştır. Biliyorsunuz ki bu filmde olduğu gibi,  Ocean's Eleven filmininde oyuncu kadrosunda dünya yıldızları yer alıyordu. Onlardan bazıları; George Clooney, Julia Roberts ve Brad Pitt ...

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Gary Ross'un yaptıgığı Ocean’s 8 Filmi'nde; bu sefer kadın dolandırıcılar yer alacak . Suç dünyasında sadece erkeklerin hükmü geçer mantığı değiştirmek için çalışan kadınlar, erkekler için büyük tehdir oluşturacaklar.

Henüz Ocean’s 8 Filmi'nin Türkiye yayın tarihi belli olmamasına karşın film yayınlandık kısa bir süre sonra sitemize ekleyeceğiz. İyi seyirler ...
  • Beğen
    1
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha