Patron Bebek Filmi Türkçe Dublaj Fragmanı

Patron Bebek Filmi Türkçe Dublaj Fragmanı

21 Ekim 2016

806 Okunma

Patron Bebek Filmi Türkçe Dublaj Fragmanını yayınladı.

Türkiye'de büyük merakla beklenen Patron Bebek Filmi, 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Bilindiği üzere Patron Bebek Filmi ülkemizde büyük bir heyecanla bekleniyor. Bunun farkında olan yönetmenler ise Türkçe dublajlı bir fragman yayınlayarak izleyicilerini bir nebzede olsa sevindirdi.

Animasyon türünde yer alan karakterlerini küçülterek diğerlerinden farklı bir animasyon oyuncusu haline getiren bu filmde; Toy Story, Ters Yüz ve Çılgın Hırsız gibi kaliteli yapıtların aksine burada başrolde yaşlanıp gençleşen animasyon karakterleri yer alıyor. 

Seslendirme konusunda sıkıntılı olan birçok filme göre bu filmdeki seslendirme gerçekten takdir edilecek türden. Filmin seslendirme ekibinde;  Alec Baldwin, Tobey Maguire, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Steve Buscemi ve  Miles Christopher Bakshi yer alıyor. Patron Bebek Filminin yönetmenliğini ise  Tom McGrath yer alıyor. 

Filmin konusu ise şöyle; takım elbise giyip, dosyaları çantasında taşıyan bir bebekle onun  tatllı mı tatlı kardeşinin akıllarını bir araya getirerek, altından kalkamayacağı işlere kalkışmasını anlatıyor. 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek bu animasyon türü filmi kaçırmayın.

Unutmayın her zaman belirttiğimiz gibi yine buradan söyleyelim. Öncelikle tüm filmleri özellikle Türk yapımı filmleri sinemalardan izleyinki, herkes emeğinin karşılığını alsın. Ancak sinemaya gidemeyen, maddi durumu olmayan ve öğrenci kardeşlerimiz film yayınlandıktan kısa bir süre sonra sitemizden filmi izleyebilirler.
  • Beğen
    1
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha